Kodėl kvarco stalviršis?

Kvarco stalviršiai – vieni kiečiausių mūsų planetoje. Kvarcas Moso skalėje užima septintą vietą (deimantas yra dešimtoje vietoje), jis net 5 kartus tvirtesnis už granitą. Dėl savo tvirtumo kvarciniai virtuvės stalviršiai – vieni populiariausių pasaulyje. Jie atsparūs smūgiams, įbrėžimams, karščiui.

Šie stalviršiai taip pat išsiskiria steriliu paviršiumi – kvarcas, skirtingai nei marmuras ar granitas, neturi porų, todėl nėra tikimybės, kad skystis įsigers ir sugadins stalviršio paviršių arba spalvą. Ant kvarcinių virtuvės stalviršių galima drąsiai pjaustyti maisto produktus peiliu bei statyti sunkius daiktus. Kvarcas taip pat yra naudojamas gaminant vonios kambario stalviršius, palanges, laiptus, stalus bei kitus interjero ar eksterjero elementus. Kvarco stalviršių savybės leidžia juos naudoti net ten, kur reikalavimai higienai itin aukšti, – ligoninėse ir laboratorijose.

Kvarco medžiagą sudaro aukštos kokybės natūralios žaliavos (kvarcas ir granitas), stiklo veidrodžio frakcijos ir nedidelis kiekis spalvotų pigmentų. Viskas sujungta su aukštos kokybės poliesterio derva ir apdirbta į labai patvarias plokštes. Dėka kruopščiai parinktų žaliavų ir originalios gamybos technologijos, kvarco gamintojai pasiekia puikių savybių rezultatus, ypač dideli stiprumą ir kompaktiškumą. Klientai ypač vertina lengvą priežiūrą, paviršių be porų ir didelį atsparumą bakterijoms ir įbrėžimams. Platus spalvų ir raštų asortimentas suteikia daugybę galimybių derinti pagamintą akmenį su kitais interjero elementais kaip, virtuvės stalviršiai, vonios stalviršiai, baldų apdailos detalės, sienų apdaila, židinio apdaila, laiptai, bei palangės. 

Kvarcinio akmens plokštės yra labai patogaus dydžio ir lengvumo. Plokštės dydis yra kelių formatų – 140×304cm arba 160x320cm, ir plokštės storis turi keletą rūšių – 1.2cm / 2.0cm / 3.0cm. Kvarcas yra labai nuosekliai gaminamas ir visada yra išlaikomi tiek jo matmenys, tiek storis visoje plokštėje, kas įgalina sumažinti projektavime korekcijų poreikį ir leidžia lengvai įgyvendinti projekto sumanymus. 

Aukštos kokybės Kvarco plokštės – tai unikaliai suderintas natūralaus kvarco ir jų didelio suslėgimo jėga „surišančiųjų“ medžiagų junginys, kas suteikia kvarcui nepaprastą eleganciją, atsparumą išoriniam poveikiui ir ilgaamžiškumą. Taip įgaunamas puikus rezultatas – įvairiaspalvis patvarių ir gražių kvarco paviršių apdailai asortimentas. Tai puikus sprendimas Kvarco paviršių panaudoti ne tik namų vonios ar virtuvės stalviršiui, baldų apdailai, sienų apdailai, ar interjero detalėms, bet ir komercinės patalpų įrengime – grindų ir sienų dangoms dekoruoti. 

Susiekite su mumis arba užpildykite kontaktų formą ir mes nedelsiant Jums atsakysime!

Spalvos