Kokius stalviršius pasirinkti voniai?

Vonios kambarys – privati namų erdvė, kurioje norime jaustis intymiai ir jaukiai. Vonios išplanavimas, interjeras ir kiekviena detalė šiame kambaryje yra labai svarbūs. Nuo jų priklauso ne tik vonios išvaizda, bet ir mūsų savijauta joje. Vonioje praleidžiame nemažai laiko, todėl kiekvienas baldas ar elementas joje yra labai svarbus. Siūlome pasirūpinti, kad vonios stalviršiai taip pat kurtų jaukų ir malonų vonios interjerą. Vonios baldams keliami itin aukšti kriterijai ne tik dėl estetikos, bet ir funkcionalumo. Vonioje baldams tenka atremti besikeičiančias temperatūrų kaitas, padidėjusią drėgmę, vandens užliejimus, todėl vonios baldai privalo būti itin aukštos kokybės ir ilgaamžiai.

Vieni svarbiausių baldų vonioje – spintelės, stalviršiai ir plautuvė. Šie vonios elementai atlieką svarbų estetinį vaizdą. Dažniausiai vonioje renkantis skirtingus interjerus, derinami baldai, stalviršiai ir plautuvės prie grindų ar sienų plytelių. Itin svarbu daug dėmesio skirti vonios stalviršiams. Pastaruoju metu natūralaus akmens, kvarco ar porceliano vonios stalviršiai – vienas populiariausių pasirinkimų.

Ka reikėtų žinoti renkantis vonios stalviršį?

Pirmiausia, reikėtų susikurti planą ir tinkamai apgalvoti kiekvieną detalę. Vonios stalviršis turi būti patogus, dailus ir itin kokybiškas. Jei vonia erdvi, greičiausiai stalviršis bus naudojamas ne tik po plautuvę. Todėl reikėtų išmatuoti vonios erdvę ir brėžinyje pasižymėti, kokių išmatavimų vonios stalviršio jums prireiks.

Jeigu vonios stalviršis bus naudojamas po plautuvę, labai svarbu iš anksto pasidomėti, kokios spintelės tiktų tokiam jūsų sprendimui. Spintelės voniai turi būti pritaikytos sunkesniam stalviršio svoriui, kad ilgainiui nepradėtų lūžinėti. Išsirinkę kokybiškas ir natūralias medžiagas nepasigailėsite.

Dažniausiai žmonės renkasi standartinių išmatavimų vonios stalviršius, kurie pagal išmatavimus puikiai dera prie įvairaus interjero. Mūsų gaminami vonios stalviršiai gali būti ne tik standartiniai, tačiau ir išskirtiniai. Jeigu Jūsų vonia yra nestandartinio išplanavimo arba norite joje sukurti originalų stilių, mes padėsime ir pagaminsime unikalų, išskirtinį vonios stalviršį.

Kokį akmenį rinktis vonios stalviršiui?

Natūralaus akmens, Kvarco, Porceliano keramikos, vonios stalviršiai – nepamainomas sprendimas jūsų vonioje. Lengvai prižiūrimi, kokybiški ir labai dailūs akmens stalviršiai vonioje yra dažnas sprendimas. Mūsų gaminami stalviršiai gali būti iš Granito, Marmuro, Kvarco ar net Porceliano keramikos. Kiekvienas iš šių pasirinkimų puikiai tinka naudoti vonios stalviršiui. O taip pat Porceliano keramika, Kvarcu, Granitu, ar Marmuru, taip pat galima dengti ir vonios kambario grindis, ar sienas. 

  • Šiuolaikiniame vonios kambaryje labai dažnai naudojama porceliano keramika, kvarcas ir natūralus akmuo padės sukurti tik jūsų unikalų ir individualų stilių. Ilgalaikė natūraliai higieniška ir lengvai prižiūrima medžiaga sukurs nesunkiai palaikomą jaukumą ir prabangos jausmą. Kaip ir virtuvės stalviršiams, mes rekomenduojame priežiūros nereikalaujančią Porceliano keramiką ir kvarcą, bet dauguma vis dėlto teikia pranašumą marmurui ar granitui.
  • Naudojant natūralų akmenį kaip granitas, ar marmuras reikėtų atsižvelgti į tai, kad šis gražus akmuo turi trūkumų. Pavyzdžiui, prisigėrusios drėgmės marmuro poros gali pakeisti spalvą.
  • Gera granito ar marmuro alternatyva – Porceliano keramika ir dirbtinis akmuo kvarcas, kurio išvaizda labai panaši į natūralų granitą ar marmurą.

Mes siūlome ir platų spalvų pasirinkimą ir plautuvių asortimentą, skirtą virtuvės ir vonios stalviršiams. Jeigu pageidausite, pagaminsime vonios stalviršio plautuvę iš porceliano keramikos, dirbtinio akmens kvarco,  natūralaus akmens granito, ar marmuro, kuri bus priderinta prie jūsų vonios stalviršio.

Dirbtinio akmens stalviršiai

Dirbtinio akmens stalviršiai – Porceliano keramika, tai medžiaga, apjungianti savyje natūralumą, porceliano tankį, keramikos šilumą ir akmens kietumą. Sparčiai populiarėjantys Dirbtinio Akmens Stalviršiai puikiai prisitaikantys įvariuose erdvėse. Šių stalviršių panaudojimo galimybės beribės – virtuvės zona, vonios kambario zona, vidaus sienų apdaila, interjero detalių apdaila, komercinės patalpos, fasadų apdaila, lauko bei vidaus baldų apdaila. Didžiausi privalumui – plati spalvų gama, įvairūs paviršiaus užbaigimai, labai lengvas valymas, atsparumas karščiui. Nereikalauja didelės priežiūros ar atnaujinimo. Ši medžiaga vienalytė ir be porų, labai higieniška, ant darbastalio niekada nesiveis mikrobai. Gamintojai nenaudoja lakiųjų organinių junginių, o tai reiškia, kad medžiaga yra ekologiška.

Kokybiškas ir puikiai pritaikytas virtuvės porceliano stalviršis ne tik pagyvina, paįvairina Jūsų namų interjerą, tačiau ir palengvina buitį. Stalviršis turi būti ne tik praktiškas, gražus bei ilgaamžis, jo atspalvis turi derėti prie interjero bei virtuvinių baldų. Virtuvės stalviršis – ypač svarbus Jūsų interjero akcentas.

Susisiekite su mumis arba užpildykite kontaktų formą ir mes nedelsiant susieksime su jumis! 

Kvarco stalviršiai

Kvarco stalviršiai – pasižymintis ypatingu atsparumu trinčiai ir kitomis savybėmis dėl kurių dažnai lyginamas su naturaliu akmeniu ir dėl patrauklios kainos – kokybės santykio vis dažniau pasirenkamas kaip alternatyva. Tai vieni kiečiausių stalviršių mūsų planetoje. Sparčiai išpopuliarėją Kvarco Stalviršiai diktuoja savo tendencijas ir mūsų rinkoje. Kvarcas Moso skalėje užima septintą vietą (deimantas yra dešimtoje vietoje). Kvarciniai virtuvės stalviršiai savo raštais primena granitą ir marmurą, tik pasižymi itin tvirtu, steriliu paviršiumi, į kurį neįsigeria nešvarumai. Kvarcas net 5 kartus tvirtesnis nei granitas. Tai itin geras ir gražus sprendimas moderniems ar klasikiams virtuvės baldams. Kvarciniai virtuvės stalviršiai susilieja su jūsų interjere esančiais baldais ir yra itin estetiški. Dėl savo tvirtumo, kvarciniai virtuvės stalviršiai tapo vieni populiariausių pasaulyje. Jie yra atsparūs smūgiams, lengviems įbrėžimams, ir karščiui. Kvarco stalviršiuose, priešingai negu granite ar marmure, nėra porų, kurios absorbuoja skysčius, todėl nėra tikimybės, kad skystis patekęs ant paviršiaus įsigers ir taip sugadindamas stalviršio paviršių arba spalvą. Ant kvarcinių virtuvės stalviršių galima drąsiai pjaustyti maisto produktus peiliu bei statyti sunkius daiktus. Kvarcas taip pat yra naudojamas gaminant vonios kambario stalviršius, palanges, laiptus, stalus, baldų apdailas, bei kitus interjero ar eksterjero elementus. Jų trūkumas – kvarco neįmanoma išlieti, nėra vientiso sujungimo, todėl kampiniuose sprendimuose kartais matosi jungimo siūlė. Kvarco stalviršių savybės leidžia šiuos stalviršius naudoti net tose vietose, kuriose reikalaujama ypač aukštų higienos standartų laikymosi, pavyzdžiui, ligoninėse, ir laboratorijose.

Kokybiškas ir puikiai pritaikytas virtuvės kvarco stalviršis ne tik pagyvina, paįvairina Jūsų namų interjerą, tačiau ir palengvina buitį. Stalviršis turi būti ne tik praktiškas, gražus bei ilgaamžis, jo atspalvis turi derėti prie interjero bei virtuvinių baldų. Virtuvės stalviršis – ypač svarbus Jūsų interjero akcentas.

Susisiekite su mumis arba užpildykite kontaktų formą ir mes nedelsiant susieksime su jumis! 

 

Terrazzo stalviršiai

Terrazzo stalviršiai – Terrazzo mozaikinis betonas, unikali kompozicija tai viena iš subtiliausių ir gražiausių betono atmainų. Sparčiai gryštantis į madą ir diktuodamas savo tendencijas interjero ir eksterjero pasaulyje. Terrazzo sudėtis – cementas, vanduo, marmuro, granito, bei kvarco skaldos akmenukai kurie suteikia unikalų vaizdą visoms interjero ar eksterjero detalėms. Gaminiai iš terrazzo yra tokie ilgaamžiai ir tvirti, ir gali būti naudojami tiek viduje, tiek išorėje.

Kokybiškas ir puikiai pritaikytas virtuvės Terrazzo stalviršis ne tik pagyvina, paįvairina Jūsų namų interjerą, tačiau ir palengvina buitį. Stalviršis turi būti ne tik praktiškas, gražus bei ilgaamžis, jo atspalvis turi derėti prie interjero bei virtuvinių baldų. Virtuvės stalviršis – ypač svarbus Jūsų interjero akcentas.

Susisiekite su mumis arba užpildykite kontaktų formą ir mes nedelsiant susieksime su jumis! 

 

Granito stalviršiai

Granito stalviršiai – išvaizdus ir praktiškas sprendimas, derantis su klasikiniais baldais. Granitas yra natūralus akmuo, todėl jis toks, kokį gamta jį sukūrė. Visi granito virtuvės stalviršiai yra unikalūs bei pasižymi skirtingais raštais, todėl ir žavi gamtos sukurtu grožiu. Pagrindinis granito privalumas – tai jo atsparumas. Granitas gali atlaikyti iki 800 laipsnių temperatūrą, yra itin atsparus trinčiai, spaudimui. Tradiciškai tai yra medžiaga, kurią pasirenka architektai ir inžinieriai, kai reikia stabilumo, ilgai išliekančios spalvos ir kokybės. Šio akmens atsparumo riba aukšta (MPa 90-250), o medžiagos priežiūra nesudėtinga. Granito stalviršiai spinduliuoja elegancija ir prabanga, aišku, tai turi savo kainą. Granitiniai virtuvės stalviršiai pasižymi plačia spalvų gama – nuo rudų, rausvų, žalsvų, melsvų iki juodų, spalvų su įvairiausiais raštais ir atspalviais. Jie tarnauja ilgai, nes atsparūs karštiems riebalams ar aliejui, yra lengvai valomi. Dėl savo natūralaus grožio, jie puikiai tiks prie įvairaus virtuvės, vonios ar kito kambario apdailos dizaino. Būtina bet kokias rūgštines dėmes (kavos, vyno, pomidorų padažo, vaisių sulčių,) tuoj pat išvalyti minkšta pašluoste, suvilgyta vandenyje. Galite naudoti ir sodą. Indų, langų plovimo skystis granito nepažeis.

Kokybiškas ir puikiai pritaikytas granito virtuvės stalviršis ne tik pagyvina, paįvairina Jūsų namų interjerą, tačiau ir palengvina buitį. Stalviršis turi būti ne tik praktiškas, gražus bei ilgaamžis, jo atspalvis turi derėti prie interjero bei virtuvinių baldų. Virtuvės stalviršis – ypač svarbus Jūsų interjero akcentas.

Susisiekite su mumis arba užpildykite kontaktų formą ir mes nedelsiant susieksime su jumis! 

 

Marmuro stalviršiai

Marmuro stalviršiai – gražūs ir prabangūs, įvairių spalvų, išmarginti unikaliais gamtos sukurtais raštais. Tačiau čia praktiškumą tenka paaukoti dėl grožio. Marmuras yra minkštesnis nei granitas, todėl gali lengviau skilti. O kaina lenkia ir granito kainą. Kad marmuro stalviršis sėkmingai tarnautų ir išliktų gražus, jį būtina impregnuoti kartą per metus. Puikiai atlaiko karštį, bet yra poringas ir sugeria dėmes, kurių išvalyti beveik neįmanoma. Tad būkite atsargūs su kava, arbata, vynu ar riebalais – jie paliks žymes. Žiūrint iš praktinės pusės, šis paviršius labiau tinkamas vonios kambariui nei virtuvei. Marmuro stalviršiai vertinami dėl savo grožio ir atsparumo ugniai. Marmuro spalvų ir atspalvių paletė itin plati, todėl iš jo galima sukurti itin originalias dekoracijas ir kompozicijas. Marmuras, kaip ilgaamžiškumo ir prabangos elementas, visada išliks originalia apdailos medžiaga. Architektai ir dizaineriai marmurą rekomenduoja naudoti vidinių palangių, barų, kolonų, laiptų, baseinų gamybai, taip pat, įspūdingai atrodo marmuru papuošta židinių apdaila.

Kokybiškas ir puikiai pritaikytas virtuvės marmuro stalviršis ne tik pagyvina, paįvairina Jūsų namų interjerą, tačiau ir palengvina buitį. Stalviršis turi būti ne tik praktiškas, gražus bei ilgaamžis, jo atspalvis turi derėti prie interjero bei virtuvinių baldų. Virtuvės stalviršis – ypač svarbus Jūsų interjero akcentas.

Susisiekite su mumis arba užpildykite kontaktų formą ir mes nedelsiant susieksime su jumis! 

 

Spalvos