Prekių užsakymas

PREKIŲ UŽSAKYMAS

1.1. Pirkėjas, norėdamas pateikti užklausą ir užsisakyti norimų prekių mūsų interneto svetainėje, turi atlikti šios veiksmus: išsirinkti prekę, ir ją pažymėti, toliau, laukelyje dešinėje "m2" nurodyti reikiamą kiekį. Toliau spausti "DĖTI Į KREPŠELĮ" iškylančiame lange spausti "EITI Į KREPŠELĮ" Krepšelyje matysite pasirinktas prekes. Toliau spausti "SIŲSTI UŽKLAUSĄ" suvesti šiuos duomenis: el. pašto adresą, telefono numerį, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės ir spausti "SIŲSTI UŽKLAUSĄ". Jūsų užklausa bus išsiūsta mums. Su jumis susisieksime per 24val. ir pateiksime jums kainos pasiūlymą bei užsakymo terminus jūsų norimų prekių iš mūsų interneto svetainės. 

1.2. Pirkėjas turi teisę pateikti Užsakymo užklausimą ir apsipirkti interneto svetainėje nesusikurdamas Paskyros, Užsakymo metu pateikiant pilną užklausos informaciją.

1.3. Kartu su Pirkėjo pateiktu Užklausa šios Taisyklės tampa tarp Pirkėjo ir Pardavėjo sudaryta Sutartimi ir yra abiem šalims privalomas teisinis dokumentas. Sutartis laikoma sudaryta, kai Pirkėjas suformuoja ir pateikia interneto svetainėje Užklausą ir Pirkėjo nurodytu elektroniniu paštu Pardavėjas išsiunčia patvirtinimą, kad Pirkėjo Užklausą yra priimta ir bus atsakytą per 24val.

2. PREKIŲ APMOKĖJIMO TVARKA

2.1. Prekių kainos Internetinėje svetainėje ir suformuotoję Užklausoję nurodomos Eurais su PVM. Prekėms taikoma Užsakymo metu galiojusi prekių kaina.

2.2. Prekių kainos Internetinėje svetainėje gali skirtis nuo prekių kainų parduotuvėje „UAB Plytelių centras“.

2.3. Pirkėjas už prekes gali atsiskaityti vienu iš šių būdų:

2.3.1. Banko kortele.

2.3.2. Grynaisiais pinigais arba banko kortele prekių gavimo metu.

2.3.3. Internetinės bankininkystės sistema.

2.3.4. Bankiniu pavedimu.

2.3.5. Pirkti Išsimokėtinai (lizingu).

2.4. Jei Pirkėjas pasirenka apmokėjimą bankiniu pavedimu, Pardavėjas pradeda vykdyti Užsakymą po to, kai Pirkėjas apmoka už prekes ir jų pristatymą ir pinigai patenka į Pardavėjo banko sąskaitą.

2.5. Jei Pirkėjas pasirenka apmokėjimą prekių gavimo momentu, už prekes bei prekių pristatymą Pirkėjas atsiskaito atsiimdamas (priimdamas) Užsakymą. Pirkėjui laiku neatsiėmus prekių, Pirkėjas įsipareigoja atlyginti Pardavėjui visus su tuo susijusius nuostolius.

2.6. PVM sąskaitą-faktūrą "UAB Plytelių centras" išrašo ir Pirkėjui pateikia elektroniniu paštu arba prekių atsiemimo ar pristatymo metu.

 

Daugiau informacijos mūsų nurodytais kontaktais: 

VILNIUS:

KLAIPĖDA:‹ Grįžti atgal