Vonios Stalviršiai

Vonios kambarys – privati namų erdvė, kurioje norime jaustis intymiai ir jaukiai. Vonios išplanavimas, interjeras ir kiekviena detalė šiame kambaryje yra labai svarbūs. Nuo jų priklauso ne tik vonios išvaizda, bet ir mūsų savijauta joje. Vonioje praleidžiame nemažai laiko, todėl kiekvienas baldas ar elementas joje yra labai svarbus. Siūlome pasirūpinti, kad vonios stalviršiai taip pat kurtų jaukų ir malonų vonios interjerą. Vonios baldams keliami itin aukšti kriterijai ne tik dėl estetikos, bet ir funkcionalumo. Vonioje baldams tenka atremti besikeičiančias temperatūrų kaitas, padidėjusią drėgmę, vandens užliejimus, todėl vonios baldai privalo būti itin aukštos kokybės ir ilgaamžiai.

Vieni svarbiausių baldų vonioje – spintelės, stalviršiai ir plautuvė. Šie vonios elementai atlieką svarbų estetinį vaizdą. Dažniausiai vonioje renkantis skirtingus interjerus, derinami baldai, stalviršiai ir plautuvės prie grindų ar sienų plytelių. Itin svarbu daug dėmesio skirti vonios stalviršiams. Pastaruoju metu natūralaus akmens, kvarco ar porceliano vonios stalviršiai – vienas populiariausių pasirinkimų.

Ka reikėtų žinoti renkantis vonios stalviršį?

Pirmiausia, reikėtų susikurti planą ir tinkamai apgalvoti kiekvieną detalę. Vonios stalviršis turi būti patogus, dailus ir itin kokybiškas. Jei vonia erdvi, greičiausiai stalviršis bus naudojamas ne tik po plautuvę. Todėl reikėtų išmatuoti vonios erdvę ir brėžinyje pasižymėti, kokių išmatavimų vonios stalviršio jums prireiks.

Jeigu vonios stalviršis bus naudojamas po plautuvę, labai svarbu iš anksto pasidomėti, kokios spintelės tiktų tokiam jūsų sprendimui. Spintelės voniai turi būti pritaikytos sunkesniam stalviršio svoriui, kad ilgainiui nepradėtų lūžinėti. Išsirinkę kokybiškas ir natūralias medžiagas nepasigailėsite.

Dažniausiai žmonės renkasi standartinių išmatavimų vonios stalviršius, kurie pagal išmatavimus puikiai dera prie įvairaus interjero. Mūsų gaminami vonios stalviršiai gali būti ne tik standartiniai, tačiau ir išskirtiniai. Jeigu Jūsų vonia yra nestandartinio išplanavimo arba norite joje sukurti originalų stilių, mes padėsime ir pagaminsime unikalų, išskirtinį vonios stalviršį.

Kokį akmenį rinktis vonios stalviršiui?

Natūralaus akmens, Kvarco, Porceliano keramikos, vonios stalviršiai – nepamainomas sprendimas jūsų vonioje. Lengvai prižiūrimi, kokybiški ir labai dailūs akmens stalviršiai vonioje yra dažnas sprendimas. Mūsų gaminami stalviršiai gali būti iš Granito, Marmuro, Kvarco ar net Porceliano keramikos. Kiekvienas iš šių pasirinkimų puikiai tinka naudoti vonios stalviršiui. O taip pat Porceliano keramika, Kvarcu, Granitu, ar Marmuru, taip pat galima dengti ir vonios kambario grindis, ar sienas. 

  • Šiuolaikiniame vonios kambaryje labai dažnai naudojama porceliano keramika, kvarcas ir natūralus akmuo padės sukurti tik jūsų unikalų ir individualų stilių. Ilgalaikė natūraliai higieniška ir lengvai prižiūrima medžiaga sukurs nesunkiai palaikomą jaukumą ir prabangos jausmą. Kaip ir virtuvės stalviršiams, mes rekomenduojame priežiūros nereikalaujančią Porceliano keramiką ir kvarcą, bet dauguma vis dėlto teikia pranašumą marmurui ar granitui.
  • Naudojant natūralų akmenį kaip granitas, ar marmuras reikėtų atsižvelgti į tai, kad šis gražus akmuo turi trūkumų. Pavyzdžiui, prisigėrusios drėgmės marmuro poros gali pakeisti spalvą.
  • Gera granito ar marmuro alternatyva – Porceliano keramika ir dirbtinis akmuo kvarcas, kurio išvaizda labai panaši į natūralų granitą ar marmurą.

Mes siūlome ir platų spalvų pasirinkimą ir plautuvių asortimentą, skirtą virtuvės ir vonios stalviršiams. Jeigu pageidausite, pagaminsime vonios stalviršio plautuvę iš porceliano keramikos, dirbtinio akmens kvarco,  natūralaus akmens granito, ar marmuro, kuri bus priderinta prie jūsų vonios stalviršio.

 

Susisiekite su mumis gamyba@plyteliucentras.lt arba užpildykite kontaktų forma, ir mes nedelsiant susisieksime su jumis!